Až 4x rychleji s Callanovou metodou

Nabízíme

Vzděláváme děti a dospělé v několika jazycích – angličtině, němčině, španělštině a francouzštině. Plně se Vám budou věnovat naši kvalifikovaní lektoři.

Všichni mají osvědčení, které je opravňuje ke vzdělávání dětí a dospělých jako cizího jazyka. Kromě standardní výuky nabízíme i miniškolku pro děti, což je unikátní koncept, který Vám umožní vzdělávat jak Vaše děti, tak i Vás. Více o miniškolce najdete níže.

Výuka dospělých

Angličtina

Pro dospělé jsou kurzy angličtiny vedené speciální Callanovou metodou. Callanova metoda je efektivní konverzační způsob výuky a je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé studenty. Největší důraz klade na schopnost mluvit a rozumět. Díky ní se angličtině naučíte až 4x rychleji než v klasických jazykových školách. Více o našich metodách.

Nabízíme jak výuku  naší jazykové škole již na celkem 3 místech. Další možností je pak firemní výuka. Vzdělávání může být zakončeno po 6. úrovni (80-100 hodinách) jazykovou zkouškou PET nebo FCE po 12. úrovni.

Jazykové kurzy probíhají  KDY, od rána do noci.

Němčina

Pro výuku používáme Die direkte Methode – výuka němčiny přímou metodou. Die direkte Methode vychází, podobně jako Callanova metoda, ze systému řízené konverzace mezi učitelem a studentem. Je zaměřena především na rozvoj mluveného jazyka, přičemž zároven probíhá výuka gramatiky. Až 80% výuky je zaměřeno na rozvoj konverzace a dochází tím k rychlému rozvoji slovní zásoby. Vedle mluvené formy se student zdokonaluje i v gramatice.

Ucelený systém výuky od úplných začátečníků až po vysoce pokročilé – celkem 12 úrovní výuky. Simulace přirozeného německého prostředí. Od ledna 2013 jsme otevřeli nové kurzy němčiny ve všech úrovních.

Francouzština a španělština

Rovněž nabízíme výuku francouzštiny a španělštiny přímou metodou. Rovněž tato metoda vychází, podobně jako Callanova metoda, ze systému řízené konverzace mezi učitelem a studentem. Je zaměřena především na rozvoj mluveného jazyka, přičemž zároven probíhá výuka gramatiky. Až 80% výuky je zaměřeno na rozvoj konverzace. Dochází k rychlému rozvoji slovní zásoby. Vedle mluvené formy se student zdokonaluje i v gramatice. Ucelený systém výuky od úplných začátečníků až po vysoce pokročilé zahrnuje 12 úrovní výuky.

Od ledna 2013 jsme otevřeli nové kurzy francouzštiny i španělštiny ve všech úrovních .

Pro všechny kurzy nabízíme po dobu výuky v dopoledních hodinách možnost hlídání dětí.

Ut congue vel augue non interdum. Duis convallis adipiscing dignissim. Suspendisse eu malesuada massa, eu ullamcorper nisi. Nunc pretium pulvinar lacus adipiscing tristique. 

Mgr. Markéta Kumprechtoválektorka angličtiny pro dospělé

V našem ceníku se seznámíte s cenami za naše služby

Firemní výuka

Firemní výuka má tu výhodu, že se realizuje na pracovišti klienta v době podle času tak, aby mu to vyhovovalo. Jsme flexibilní a přizpůsobíme se Vaším požadavkům. Lze zajistit jak výuku skupinovou pomocí přímých metod výuky tak,jak ji zajišťujeme v naší jazykové škole, tak i pomocí stejných metod výuku individuální, která se tak plně přizpůsobí tempu klienta.

Kontaktujte nás pro bližší informace o cenách a našich kurzech!

Výuka dětí

Výuka angličtiny dětí u nás probíhá jednak v dopoledních hodinách v miniškoličce a jednak v rámci standardních kurzů. Více o naší miniškoličce níže. Při výuce používáme nejnovější metody, zejména pak ale Helen Doron English, která je určena pro děti ve věku od 3 měsíců až po 14 let. Výuka je rozdělena tak, aby dětem v rozných věkových skupinách vyhovovala svým zaměřením a rychlostí.

Dětští psychologové se shodují, že nejlepší a nejefektivnější čas, kdy začít s výukou jazyků u dětí, je již od narození. Dlouhodobé studie amerických vědců, kteří zkoumají lidský mozek, dokázaly, že učení se cizí řeči v raném věku je úspěšné. Do sedmi let jsou všechny vjemy související s jazykem ukládány do stejné oblasti mozku. Později se pro každou cizí řeč vytváří jiná síť neuronů, což vyžaduje přepínání mezi jednotlivými sítěmi.

Ut congue vel augue non interdum. Duis convallis adipiscing dignissim. Suspendisse eu malesuada massa, eu ullamcorper nisi. Nunc pretium pulvinar lacus adipiscing tristique. 

Mgr. Markéta Kumprechtoválektorka angličtiny pro dospělé

Miniškolka

Naše řešení pro Vás. Zatímco Vy se u nás učíte, Vaše děti si hrají. Pokud se chcete učit anglicky, německy, španělsky či francouzsky a nevíte co se svou ratolestí, u nás je to možné.

Máte kamarádky, které jsou na tom stejně ? Domluvte se a přijďte k nám. Objednejte se k nám na ukázkovou hodinu zdarma a my Vám pohlídáme děti. Zacvičíme si s nimi, něco vyrobíme a pohrajeme si v naší herně nebo na zahradě. Přijďte si užít učení!

Naše dopolední  miniškolka s angličtinou Helen Doron English je určena pro děti od 2,5 do 5 let.

 • dopolední program převážně v anglickém jazyce pod vedením certifikovaných lektorů Helen Doron English
 • práce s dětmi na základě metodiky Montessori
 • hudební, výtvarné a pohybové aktivity v příjemném prostředí rodinné vily
 • dopolední provoz od 8 do 13 hod. včetně oběda a svačinek
 • od pondělí do čtvrtka každý týden s výjimkou prázdnin a svátků

Dále u nás najdete:

 • intenzivní angličtinu pro dospělé Callanovou metodou
 • kvalitní, zábavný a propracovaný systém výuky angličtiny pro děti od útlého věku metodou Helen Doron English
 • výuku němčiny, španělštiny, francouzštiny přímou metodou Speak.pl
 • v letním období organizujeme letní příměstké tábory a intenzivní kurzy pro dospělé to vše pod vedením vysoce kvalifikovaných lektorů s dlouholetou praxí
 • děti ocení dvě herny (se skluzavkou, hračkami apod.)
 • čekání si můžete zpříjemnit dobrou kávou nebo čajem z našeho automatu
 • nabízíme hlídání dětí v případě účasti dospělých na hodině angličtiny
 • v teplém období je k dispozici zahrada s příjemným posezením, pískovištěm a skluzavkou pro děti

V našem ceníku se seznámíte s cenami za naše služby

Denní plán miniškolky

08.00 – 08.30 Příchod dětí

 • ranní přivítání v kroužku s paní učitelkou a ostatními dětmi, povídání o programu dne
 • výtvarné aktivity, četba knížky, povídání, básnička
 • lehká rozcvička, opičí dráha, strečink, uvolnění pomocí jednoduchých prvků jógy
 • volná hra, pitný režim

08.45 – 9.30   Angličtina hrou s lektorkou Helen Doron

09.30 – 9.45   Hygiena, svačinka (učíme děti sebeobsluze, připravit si jídlo, nalít pití, uklidit nádobí po jídle)

09.45 – 10.45 Dopolední tematicky zaměřená činnost s paní učitelkou

10.45 – 11.30  Pobyt venku (zahrada, dle počasí pobyt na zahradě spojený s výtvarnými a pohybovými aktivitami, krátká procházka v blízkém okolí)

11.50 – 12.30 Oběd

12.30 – 13.00 Klidové aktivity (četba knížky, kreslení, atd.), odchod domů

Poznámka: Svačinka i oběd je připravený podle zásad optimálního stravovaní v dětském věku. V průběhu celého dne je dodržován pitný režim.