Helen Doron English

Metoda výuky angličtiny Helen Doron English je vhodná pro děti od 3 měsíců do 18 let. Kurzy Helen Doron English jsou vytvářeny podle jedinečné a přirozené metody, jak se naučit anglický jazyk nezávisle na mateřském jazyce Vašeho dítěte. Tato metoda byla vyvinuta britskou lingvistkou Helen Doron. Podle jejího konceptu se již od roku 1985 učí tisíce batolat a malých dětí na celém světě. Kurzy angličtiny pro děti jsou založeny na stejném principu, na jakém se děti učí svůj rodný jazyk.
Angličtina pro děti Helen Doron English nabízí vše, co dítě potřebuje, aby se naučilo anglicky stejně jako svůj mateřský jazyk. To znamená komunikační schopnosti, správný přízvuk, gramatiku a bohatou slovní zásobu.

Děti učíme způsobem, který uvidíte na videu.

Dětští psychologové se shodují, že nejlepší a nejefektivnější čas, kdy začít s výukou jazyků u dětí, je již od narození. Dlouhodobé studie amerických vědců, kteří zkoumají lidský mozek, dokázaly, že učení se cizí řeči v raném věku je úspěšné. Do sedmi let jsou všechny vjemy související s jazykem ukládány do stejné oblasti mozku. Později se pro každou cizí řeč vytváří jiná síť neuronů, což vyžaduje přepínání mezi jednotlivými sítěmi.

Nejmenší děti v kurzech Helen Doron English nevnímají učení jako drilování, nemají pocit, že musí dělat něco, co nechtějí. Ony si myslí (a v podstatě to tak je), že si hrají. Jen u toho mluví anglicky. Nejmenším dětem pramálo záleží na tom, jestli na ně někdo mluví česky, anglicky či japonsky. Ony se prostě baví. A když jim řeknete, že tohle je učení, že takto se učí i velké děti ve škole, za žádnou cenu jim to požitek z učení nezkazí a nechuť do školy nepřidá. Ba naopak. Do budoucna v nich budou slova „učit se“ a „škola“ evokovat něco příjemného. Něco, kde byla legrace. Kde měly kamarády. A kde na sebe byly pyšné…

Kurzy Angličtiny pro děti jsou založeny na stejném principu, na jakém se děti učí svůj rodný jazyk. Díky opakovanému poslechu a pozitivní podpoře při upevňování svých jazykových znalostí se děti učí anglicky stejně přirozeně, jako se učí svou mateřštinu.

Zjistěte více o informací o angličtině pro děti!