Výuka dětí

Jsme jazyková škola rodinného typu s dlouholetou tradicí. Používáme unikátní výukové metody a to Helen Doron English – výuka angličtiny pro děti, Callanovu metodu výuky angličtiny dospělých, dále pak přímé metody Speak pro výuku němčiny, francouzštiny a španělštiny. Nabízíme rovněž dopolední miniškolku pro malé děti. Zaměřujeme se také na výuku ve firmách a větších společnostech.

Výuka angličtiny dětí u nás probíhá v rámci standardních kurzů. Při výuce používáme moderní metodu výuky Helen Doron English, která je určena pro děti ve věku od 3 měsíců až po 18 let.  Tuto metodu britská lingvistka paní Helen Doron vylepšuje již více než 30 let – stále jsme o krok napřed před konkurencí. Výuka je rozdělena tak, aby dětem v různých věkových skupinách vyhovovala svým zaměřením a rychlostí.


Dětští psychologové se shodují, že nejlepší a nejefektivnější čas, kdy začít s výukou jazyků u dětí, je již od narození. Dlouhodobé studie amerických vědců, kteří zkoumají lidský mozek, dokázaly, že učení se cizí řeči v raném věku je úspěšné. Do sedmi let jsou všechny vjemy související s jazykem ukládány do stejné oblasti mozku. Později se pro každou cizí řeč vytváří jiná síť neuronů, což vyžaduje přepínání mezi jednotlivými sítěmi.


Dětem se vždy věnují vysoce kvalifikovaní lektoři. I Vy máte možnost se s nimi seznámit na návštěvě v u nás, kde se můžete po objednání zúčastnit zkušební hodiny zdarma a to ideálně již s Vašim dítětem. Vše si tedy vyzkoušíte nejenom Vy, ale i Vaše dítě.

Objednejte si naši ukázkovou hodinu zdarma a zúčastněte se ji i s Vaším dítětem!

Nejnovější kurz pro děti od 6 do 9 let Jump with Joey Úspěšné kurzy pro děti od 2 do 6 let Fun with Flupe a More Fun with Flupe

Metoda je určena pro děti od 3 měsíců do 18 let. Připravujeme naše studenty rovněž k absolvování testů  Cambridge English Young Learners, letor poprvé i PET for Schools – každý rok u nás úspěšně skládají tyto testy desítky dětí ve věku od 8 let výše. Examinátorkami testů jsou u nás lektorky Mgr. Andrea Vlčko a Mgr. Katarína Kunftová, které mají akreditaci pro tuto činnost přímo od University of Cambridge. Více o metodě.

Objednejte si naši ukázkovou hodinu zdarma a zúčastněte se ji i s Vaším dítětem!