Výuka dospělých

Dospělé vyučujeme v několika jazycích – angličtině, němčině, španělštině a francouzštině. K výuce využíváme unikátní přímé metody s velmi dobrými výsledky – především Callanovu metodu výuky angličtiny. Přímé metody pak doplňujeme konverzací, vyučujeme rovněž Business English. Plně se Vám budou věnovat naši kvalifikovaní lektoři.


Angličtina – Callanova metoda
Pro dospělé jsou kurzy angličtiny vedené speciální Callanovou metodou. Callanova metoda je efektivní konverzační způsob výuky a je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé studenty. Největší důraz klade na schopnost mluvit a rozumět. Díky ní se angličtině naučíte až 4x rychleji než v klasických jazykových školách. Více o našich metodách.

Nabízíme výuku v naší jazykové škole a v Újezdě nad Lesy. Další možností je pak firemní výuka. Vzdělávání může být zakončeno po 6. úrovni (80-100 hodinách) jazykovou zkouškou PET nebo FCE po 12. úrovni.

Jazykové kurzy v Čakovicích probíhají v ranních, dopoledních, částečně odpoledních a večerních hodinách, v Újezdě nad Lesy pouze večer.
Výuka probíhá ve dvou hodinách týdně, buď v modelu dvě hodiny za sebou nebo dvakrát týdně jedna hodina v různé dny.

Naše metody nabízejí 12 úrovní pokročilosti. Proto je dobré před nástupem do kurzu absolvovat ukázkovou hodinu, která je zdarma a na které Vás zkušený lektor zařadí do kurzu, který Vám bude vyhovovat.


NěmčinaDie direkte Methode
Pro výuku používáme Die direkte Methode – výuka němčiny přímou metodou. Die direkte Methode vychází, podobně jako Callanova metoda, ze systému řízené konverzace mezi učitelem a studentem. Je zaměřena především na rozvoj mluveného jazyka, přičemž zároven probíhá výuka gramatiky. Až 80% výuky je zaměřeno na rozvoj konverzace a dochází tím k rychlému rozvoji slovní zásoby. Vedle mluvené formy se student zdokonaluje i v gramatice.

Ucelený systém výuky od úplných začátečníků až po vysoce pokročilé – celkem 12 úrovní výuky. Simulace přirozeného německého prostředí. Od ledna 2013 jsme otevřeli nové kurzy němčiny ve všech úrovních.


Francouzština a španělština – přímá metoda
Rovněž nabízíme výuku francouzštiny a španělštiny přímou metodou. Rovněž tato metoda vychází, podobně jako Callanova metoda, ze systému řízené konverzace mezi učitelem a studentem. Je zaměřena především na rozvoj mluveného jazyka, přičemž zároven probíhá výuka gramatiky. Až 80% výuky je zaměřeno na rozvoj konverzace. Dochází k rychlému rozvoji slovní zásoby. Vedle mluvené formy se student zdokonaluje i v gramatice. Ucelený systém výuky od úplných začátečníků až po vysoce pokročilé zahrnuje 12 úrovní výuky. Od ledna 2013 jsme otevřeli nové kurzy francouzštiny i španělštiny ve všech úrovních.


Tip pro Vás: Pro všechny kurzy nabízíme po dobu výuky v dopoledních hodinách možnost hlídání dětí.

V našem ceníku se seznámíte s cenami za naše služby