Přeskočit na obsah

Angličtina pro děti

Helen Doron English

Jsme jazyková škola rodinného typu s dlouholetou tradicí.

Metoda výuky angličtiny pro děti Helen Doron English je vhodná pro děti od 3 měsíců do 18 let. Kurzy angličtiny pro děti Helen Doron English jsou vytvářeny podle jedinečné a přirozené metody, jak se naučit angličtinu nezávisle na mateřském jazyce Vašeho dítěte. Tato metoda výuky angličtiny pro děti byla vyvinuta britskou lingvistkou Helen Doron. Podle jejího konceptu se již od roku 1985 učí tisíce batolat a malých dětí angličtinu na celém světě. Kurzy angličtiny pro děti Helen Doron jsou založeny na stejném principu, na jakém se děti učí svůj rodný jazyk. Nabízíme také angličtinu nejen pro nejmenší děti, ale též angličtinu pro mladé a angličtinu pro teenagery. Vybrat si u nás může opravdu každý.

Angličtina pro děti Helen Doron English nabízí vše, co dítě potřebuje, aby se naučilo anglicky stejně jako svůj mateřský jazyk. To znamená komunikační schopnosti, správný přízvuk, gramatiku a bohatou slovní zásobu.

Angličtinu pro nejmenší děti vyučujeme spolu s rodiči nebo jiným doprovodem dospělé osoby.

Dětští psychologové se shodují, že nejlepší a nejefektivnější čas, kdy začít s výukou ANGLIČTINY PRO DĚTI, je již od narození. Dlouhodobé studie amerických vědců, kteří zkoumají lidský mozek, dokázaly, že učení se cizí řeči v raném věku je úspěšné. Do sedmi let jsou všechny vjemy související s jazykem ukládány do stejné oblasti mozku. Později se pro každou cizí řeč vytváří jiná síť neuronů, což vyžaduje přepínání mezi jednotlivými sítěmi.

Dětem se vždy věnují vysoce kvalifikovaní lektoři. I Vy máte možnost se s nimi seznámit na návštěvě v u nás, kde se můžete po objednání zúčastnit UKÁZKOVÉ hodiny zdarma a to ideálně již s Vašim dítětem. Vše si tedy vyzkoušíte nejenom Vy, ale i Vaše dítě.

Nejnovější kurz pro děti od 6 do 9 let Jump with Joey 

Úspěšné kurzy pro děti od 2 do 6 let Fun with Flupe a More Fun with Flupe

Cambridské testy

ANGLIČTINA, KTERÁ PŘINÁŠÍ SKUTEČNÉ VÝSLEDKY

Jako každý rok i letos všechny děti, navštěvující kurzy Helen Doron English mají jedinečnou možnost si vyzkoušet, jaký udělaly se svou angličtinou pokrok a nechat se otestovat prestižními Cambridge English Exams. Na tuto zkoušku je připravují naši proškolení lektoři a navíc nebudou ve stresu z nového prostředí, protože veškeré zkoušky budou probíhat v našem Výukovém centru Angličtina Praha 9 v Čakovicích.

Cambridge English exams nejsou jen zkoušky, ale také vklad do života!!! A s Helen Doron je zvládnou všichni! Dosud jsme otestovali více než 50 našich studentů a VŠICHNI VŠE ÚSPĚŠNĚ ZVLÁDLI!

Paní Helen k nám dorazila osobně a rozdala certifikáty našim dětem…