Přeskočit na obsah

O nás

Výukové centrum Angličtina Praha 9

Jsme jazyková škola s více než desetiletou tradicí, zabýváme se výukou angličtiny a dalších světových jazyků. Naši lektoři mají vysokoškolské vzdělání a to v převážné většině pedagogického nebo filozofického směru se zaměřením na výuku cizích jazyků.

Naši výuku zaměřujeme tak, aby studenti byli schopni dobře komunikovat, orientovali se v jazyce pokud možno bez doslovného překladu. Pochopili logiku jazyka a schopnost vyjadřování rodilých mluvčích a byli postupně připraveni ke složení mezinárodně uznávaných zkoušek.

Jsme přípravným centrem pro zkoušky Cambridge ESOL, někteří naši lektoři jsou přímo vyškoleni Cambridgeskou univerzitou a jsou examinátory Cambridge ESOL. Vedle těchto standardních metod vyučujeme jazyky tzv. přímými metodami. Nejznámější je Callanova metoda zaměřená na výuku angličtiny. V neposlední řadě se část našich lektorů zabývá výukou obchodní angličtiny směřující k certifikátům BEC (Business English Certificate).

Vedle výuky dospělých se naše škola zaměřuje rovněž na výuku dětí – vlastníme licenci pro výuku angličtiny metodikou Helen Doron English. Přestože toto zdánlivě s výukou dospělých nesouvisí, používání této metodiky má velmi vysoké nároky na kvalifikaci a pedagogickou úroveň lektorů. Naši lektoři se i díky častým seminářům stále profesně rozvíjejí a jsou v kontaktu s novými způsoby učení.

Zavolejte nám a objednejte se na Vaši zkušební hodinu angličtiny ZDARMA ještě dnes!

Naše výukové centrum angličtiny se nachází v prostorném rodinném domě se zahradou v klidné zástavbě rodinných domů v Praze 9 – Čakovicích. Ten není využíván k bydlení, ale pouze pro naše výukové aktivity a poskytuje tak mnoho místa pro naše výukové aktivity.

Dostatek plochy vytváří příjemné prostředí pro všechny naše činnosti, kterými jsou:

 

V letním období pořádáme také dětské příměstské tábory a konverzační kurzy pro dospělé. Děti vyučujeme již od roku 2006, dospělé od roku 2012.

Rádi říkáme, že jsme jazyková škola rodinného typu, neboť k nám do kurzů často docházejí celé rodiny. Ze široké nabídky našich kurzů si v příjemném prostředí našeho výukového centra každý najde to své.

Kromě Čakovic učíme i v Újezdě nad Lesy.

Seznámit se u nás můžete s naším týmem kvalifikovaných lektorů, kteří jsou pečlivě vybíráni a procházejí pravidelnými školeními. Všichni naši lektoři mají VŠ vzdělání.

Jazyková škola vznikla v vznikla v roce 2006 na nejprve se nacházela v Praze 9 Třeboradicích, od roku 2012 sídlíme na adrese Danielova 331/13 v Praze 9. Nyní učíme také v ZŠ Újezd nad Lesy. Více o tom, kde nás najdete v kontaktech.

Vedle angličtiny pro děti vedenými metodikou Helen Doron English zde nabízíme kurzy pro dospělé, vedené Callanovou metodou.

Seznámit se u nás můžete s naším týmem kvalifikovaných lektorů, kteří jsou pečlivě vybíráni a procházejí pravidelnými školeními.

Snažíme se o vytvoření příjemného a co nejvíce přátelského prostředí. Naši klienti mají k dispozici volné připojení na WiFi, vybavenou kuchyň s automatem na kávu, mikrovlnkou, varnou konvicí. Taktéž je možno strávit příjemný čas na naší prostorné zahradě.

Callanovou metodou v současné době vyučujeme více než 170 dospělých klientů. Jedná se o intenzívní a velmi efektivní metodu s rychlými výsledky.

Každý rok u nás připravujeme děti ke složení mezinárodních testů Cambridge YLE. Všichni naši žáčci doposud testy složili úspěšně !

Zavolejte nám a objednejte se na Vaši zkušební hodinu angličtiny zdarma ještě dnes!

Náš tým kvalifikovaných lektorů má v současnosti 18 členů. Všichni se Vám věnují s plným nasazením a procházejí náročným zaškolením jak pro metodu Helen Doron English, tak i Callanovu metodou. 

Staňte se součástí našeho týmu. Hledáme nové lektory.  Pošlete nám Váš životopis!

Zavolejte nám a objednejte se na Vaši zkušební hodinu angličtiny zdarma ještě dnes!