Přeskočit na obsah

Angličtina pro dospělé

Kurzy angličtiny pro dospělé využívají unikátní přímé metody a ty jsou kombinovány s konverzací v angličtině a běžnými metodami výuky angličtiny s pomocí moderních učebnic.

V našich skupinových kurzech angličtiny dosahují i začátečníci velmi dobrých výsledků – především Callanova metoda výuky angličtiny každého zaručeně rychle „rozmluví“.

Nabízíme také individuální výuku angličtiny pro dospělé, která je každému nastavena podle jeho potřeb.

Taktéž u nás najdete kurzy angličtiny pro seniory, a to jak individuální kurzy tak i skupinové kurzy angličtiny, pro něž je právě Callanova metoda výuky angličtiny velmi vhodná.

Plně se Vám budou věnovat naši kvalifikovaní lektoři.

Angličtina – Callanova metoda

Pro dospělé jsou kurzy angličtiny vedené speciální Callanovou metodouCallanova metoda je efektivní konverzační způsob výuky angličtiny a je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé studenty. Největší důraz klade náš způsob výuky angličtiny na schopnost mluvit a rozumět. Díky ní se v našich kurzech angličtiny naučíte mluvit a rozumět až 4x rychleji než v klasických jazykových školách

Nabízíme výuku angličtiny v naší jazykové škole v Čakovicích a také v prostorách Základní školy v Újezdě nad Lesy.

Další možností výuky angličtiny pro dospělé je pak firemní výuka. Vzdělávání může být zakončeno po 6. úrovni (80-100 hodinách) jazykovou zkouškou PET nebo FCE po 12. úrovni.

Jazykové kurzy angličtiny pro dospělé v Čakovicích probíhají v ranních, dopoledních, částečně odpoledních a večerních hodinách, v Újezdě nad Lesy pouze večer.
Výuka probíhá ve dvouhodinových blocích.

Naše metody výuky angličtiny nabízejí mnoho úrovní pokročilosti. Proto je dobré před nástupem do kurzu absolvovat ukázkovou hodinu, která je zdarma a na které Vás zkušený lektor zařadí do kurzu, který Vám bude vyhovovat.

Informace o cenách najdete ZDE, pro bližší informace NÁS KONTAKTUJTE !